Hazbin Hotel S02E06 - Scream Rain (Wrzeszcz)

lubie placki

UWAGA!!!

Odcinek ten zawiera wulgaryzmy i żarty dla dorosłych. Nie jest przeznaczony dla dzieci.
Na pewno chcesz kontynuować?


Cześć wszystkim! Zapraszamy na premierę nowego odcinka "Hazbin Hotel" po polsku!
Życzymy udanego seansu!

>S02E06 - Scream Rain (Wrzeszcz)

Komentarze

  1. Dziękuję❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Super robota, dzięki 👍

    OdpowiedzUsuń
  3. Mego odcinek jeden z lepszych w całym 2 sezonie<:3dzk za takie dobre tłumaczenie:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Dziękuję 🔥🔥🔥

    OdpowiedzUsuń
  5. Super odcinek i dziękuje za tłumacza

    OdpowiedzUsuń
  6. Czemu jak Charlie się wyżala do Vaggie to ona nagle tak dosłownie robi jumpscare z lesbijkową piosenką jakby ja myślałam że ona będzie miala takie: nie martw się skarbie wszystko będzie okej

    OdpowiedzUsuń
  7. Supier odcinek

    OdpowiedzUsuń
  8. nwm ale chb tylko u mnie tak sie tak strasznie zacina

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. jak masz dobry net to poprostu odswiez strone i powinno przestac zacinac

      Usuń
  9. Trochę nie nadążam nad tymi napisami ale okej jest pozdrawiam twórce😘😀❤️

    OdpowiedzUsuń
  10. Czy tylko mi się wydaje że kiedy Vaggie śpiewa to podkłada głos inna aktorka niż kiedy mówi?

    OdpowiedzUsuń
  11. Nie chce się załadować

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. czy pokazuje się jakiś błąd? Czy po prostu się ładuje w nieskończoność

      Usuń
  12. fajny film tylko nie moge z tego jak charlie sie wyzalała i ta jej bff zamiast powiedziec wszystko bedzie pobrze skarbie to wyskoczyła z lesbijkową piosenka

    OdpowiedzUsuń
  13. you are my hero

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz