Nie było pokazane chyba, jak zwicięzca dostaje nagrodę w II sezonie, ale było wiadomo, że ją dostał, bo - tak jak planował - spełnił marzenie. W trzecim sezonie również nagroda została przekazana, ale to, że zwycięzca jej nie "utrzymał", to już inna kwestia ;)
To chyba pierwszy sezon w którymś ktoś rzeczywiście otrzymał nagrodę
OdpowiedzUsuńW sumie chyba faktycznie jak tak się pomyśli o tym
Usuńa pahkitew island?
Usuńa to nie było coś takiego że były jakby 2 alternatywne zakończenia? Ale już aż tak nie pamiętam
UsuńNie było pokazane chyba, jak zwicięzca dostaje nagrodę w II sezonie, ale było wiadomo, że ją dostał, bo - tak jak planował - spełnił marzenie. W trzecim sezonie również nagroda została przekazana, ale to, że zwycięzca jej nie "utrzymał", to już inna kwestia ;)
Usuń