Od 2020 roku, bez AI, non-profit, wszystko po to,
aby Kreskówki były bardziej dostępne!
aby Kreskówki były bardziej dostępne!
(kontakt
na samym dole)
Administracja
SquareQ
Administrator tej Strony
Wiek: >4²
„Curiosity killed the cat...
but satisfaction brought it back”
but satisfaction brought it back”
Rendor
Właściciel Serwera
Wiek: ∫0π(1000sin2x+1006cos2x)dx/∫0πdx=
„Rzycie jest trohe jak dziki zahud,
morzesz być kowbojem i wogule”
morzesz być kowbojem i wogule”
Amisia
Administrator Serwera
Wiek:
„So sad even a devil may cry”
Tak
Moderator Serwera
wróżka
Wiek:
Jeżeli to czytasz, to znaczy, że umiesz czytać
Samolub
Moderator Serwera
Wiek: 2000+2*6-8=??
ŁAP KUREA LALKE
Mors
Moderator Serwera
Wiek: XXXX
Śpi, proszę nie budzić
Lapis
Moderator Serwera
Amphibia biggest fan
Wiek: ██/██/20██
„Don't doubt. Don't be afraid.
And know.
Knowledge will save all.”
„That's the thing about friends isn't it?
The more you love them,
the more it hurts when they go.”
And know.
Knowledge will save all.”
„That's the thing about friends isn't it?
The more you love them,
the more it hurts when they go.”
Tłumacze
pinetree
Tłumacz Kreskówek
Wiek: 200X
mostly harmless
gendra6
Tłumacz Kreskówek
Wiek:
Dżuls
Tłumacz Kreskówek
Wiek:
„Danse Macabre”
ixsterka
Tłumacz Kreskówek
Ixster8
Wiek:
„Kto nie czyta, nie błądzi.”
Nataniels
ta co nic nigdy nie wie
Wiek: top secret
„Moriré mirando las estrellas.”
Pooxie
Tłumacz Kreskówek
autor nieznany
Wiek:
„Reality is gay (IYKYK)”
Kiomi aka Ksiądz
Tłumacz Kreskówek
Wiek:
„Co prawda to fakt”
Nicola
Tłumacz Kreskówek
Matka Polka
Wiek:
W życiu dwie rzeczy są pewne: śmierć i podatki. | Dobro zawsze
wraca.
Mafia
Tłumacz Kreskówek i Grafik
Wiek: Czas nie istnieje.
„Yesterday seems as though it never existed
Death greets me warm, now I will just say goodbye.”
Death greets me warm, now I will just say goodbye.”
Klucznik
Tłumacz Kreskówek
casual infinity train enjoyer
Wiek:
nie wiem, czy wiesz, ale lubię kreskówki
Mankii
Tłumacz Kreskówek
MankiiTelewizjaPolsat
Wiek: 2067
drz3wk0
Tłumacz Kreskówek
Irytator
Wiek: -10
„Zawsze można złożyć czynny żal.”
Pomocnicy
Anubis
Pomocnik
Bóg
Wiek: przedwieczny
„Ogromna, niesłychana, wiekuista męka, z nie przygasłymi oczyma,
milcząca, cicha i jak zmierzch pobladła.”
~ 𝐷𝑖𝑒𝑠 𝐼𝑟𝑎𝑒
~ 𝐷𝑖𝑒𝑠 𝐼𝑟𝑎𝑒
SmoczeKalosze
Pomocnik
Kalosz
Wiek: ∞+1
„Czymże jest prawda, gdy nadchodzi śmierć?
Czym chwała, gdy wszystko upada?
I czym byłyby Kalosze bez Smocze - bez memów, bez gier gacha, bez czarnego humoru?”
Czym chwała, gdy wszystko upada?
I czym byłyby Kalosze bez Smocze - bez memów, bez gier gacha, bez czarnego humoru?”
Ohio
Pomocnik
ruikasa fan #8,8
Wiek:
"wdym za 2 miesiące nie mogę być już freaky przy nieletnich" ahh
wiek
piszę fanfiki ale nigdy ich nie kończę
ruikasa best pjsk ship trust me
pjsk gacha to scam (i tak będę w to grać do końca)
kocham fioletowych twinków zwłaszcza tego jednego gejowego
ruikasa best pjsk ship trust me
pjsk gacha to scam (i tak będę w to grać do końca)
kocham fioletowych twinków zwłaszcza tego jednego gejowego
Nikomi
Pomocnik
nie wiem, ale buja
Wiek:
★Miła osoba, która udaje że coś robi.★
Specjalne Podziękowania dla:
tori!!, Koszi i öwö/RoseFrog,
za "adminowanie"!
òwó/TealFrog, Marcy Wu, Klucznik, Hajencov, Luriksa i Basztan, za "tłumaczeniowanie"!
matio, za "Minecraftowanie"!
òwó/TealFrog, Marcy Wu, Klucznik, Hajencov, Luriksa i Basztan, za "tłumaczeniowanie"!
matio, za "Minecraftowanie"!
A w szczególności dla:
RedHeadMaster
Bez którego ta strona by w ogóle nie powstała!!
Co się stało z kanałem na Youtube?
OdpowiedzUsuńZdechł, bo yt się nie podobało, że są przekierowania na naszą stronę, jest nowy, ale chyba zapomniałem podmienić linki. W każdym razie na serwie discord najszybciej dowiesz się o nowych odcinkach, a także znajdziesz link do aktualnego kanału
Usuńogolnie chce podziekowac za prowadzenie tej strony, zapewne nie jes to latwe ale wielki szacunek <3<3
OdpowiedzUsuńno właśnie nie jest i trochę brakuje osób do pomocy ^^"
UsuńAle się staramy i w końcu wrócimy do regularnego wstawiania odcinków
Słuchajcie czy w wolnym czasie bylibyście w stanie zrobić Bluey?? Może być po polsku (lub jak wam wygodniej), po prostu nigdzie nie moge znaleść. Na waszej stronie oglądnełam TOH i Amphibie i bardzo wam dziękuję<333
OdpowiedzUsuńJak tylko uda nam się nadrobić w końcu zaległości się ogarnąć to znajdziemy czas i na to :D
UsuńI oczywiście nie ma za coo
Dodacie kiedys shere i ksiezniczke mocyy??
OdpowiedzUsuńjeśli znajdą się osoby chętne do tłumaczenia to pewnie tak! Jeśli zbierze się X osób i każda przetłumaczy choć 1 odcinek to będzie miało duży wpływ. Każdy odcinek sie liczy!
UsuńDzi3ki tej stronie wkońcu obejrzałam cały hazbin hotel bardzo wam dziękuję bo na prime video to nie mam pieniędzy wi3c ta strona to istne błogosławieństwo dla osób które nie mogą sobie pozwolić na prime video
Usuń<3
Usuńwidać po wyświetleniach ile osób korzysta
Hej oglądam seriale na waszej stronie od wielu lat i mam małe pytanko, jaka jest szansa że pojawi się tu kiedyś shera(nowa wersja)? Niedawno zniknęła z oficjalnej platformy i nie da się jej znaleźć :co
OdpowiedzUsuńI dziękuję za waszą pracę, odwaliliscie dotychczas kawał dobrej roboty🤍🤍
Szanse są małe, bo są już polskie napisy dostępne w internecie
UsuńA dlaczego... Nie ma animacji z polskim dubbingiem. Jestem ciekawy, bo przy każdym odcinku steven Universe pisało
OdpowiedzUsuń"Po Polsku" czy to dotyczy tylko tytułu?
Ale i tak wielki szacun dla osób które zajmują się tą grupą.
Musimy zmienić to całe "po polsku", niestety od początku strony w każdym poście tak jest ://
Usuń